> > Wlasna-marka-odziezowa-skad-mozesz-wziac-ubrania

Własna marka odzieżowa? Skąd możesz wziąć ubrania

własna marka odzieżowa

Masz pomysł na własną markę odzieżową? Stworzyłeś projekt ciekawych nadruków, które idealnie będą prezentować się na sportowych t-shirtach, czapkach, bluzach? Już nawet znalazłeś odpowiednie kanały dystrybucji, a nawet potencjalnych klientów, którzy byliby zainteresowani zakupem twoich ubrań. Zastanawiasz się, skąd wziąć ubrania, tworzone zgodnie z twoim projektem.

W tym przypadku masz dwie różne możliwości. Jedną z nich jest nawiązanie współpracy z profesjonalną szwalnią odzieży, drugą zamówienie gotowych ubrań wybranych z katalogu produktów, na których następnie wykonasz zaprojektowane przez siebie nadruki. Która forma będzie lepsza?

Profesjonalna szwalnia odzieży

Szycie odzieży od podstaw to z całą pewnością ambitne zadanie. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest samodzielne decydowanie o całym procesie produkcyjnym odzieży. Sam decydujesz o wyborze konkretnego rodzaju materiału, ustalasz krój i wzory, masz bezpośredni wpływ na każdy etap tworzenia ubrań. W tym przypadku bardzo ważne jest znalezienie i nawiązanie współpracy z solidną i profesjonalną szwalnią odzieży, która będzie odpowiadać za cały proces produkcyjny. Jeśli uda ci się znaleźć renomowaną i zaufaną szwalnię odzieży, a takich na naszym rynku jest wiele, tak naprawdę osiągnąłeś już połowę sukcesu.

Jaka jest wada tego rozwiązania? Przede wszystkim musisz pamiętać, że szycie odzieży od podstaw wymaga sporych nakładów finansowych. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku szycia ubrań oryginalnych, ekskluzywnych i skierowanych do klientów, którzy oczekują produktu wyjątkowego i charakteryzującego się wysoką jakością.

Zamówienie gotowej odzieży

Zamówienie gotowej odzieży jest rozwiązaniem znacznie prostszym i tańszym niż szycie od podstaw. Idealnie sprawdza się w przypadku produkcji m.in. standardowej odzieży reklamowej. W tym przypadku twoim zadaniem jest wybór gotowyej odzieży w katalogu produktów danej firmy. Odzież tego rodzaju wcale nie musi cechować się niską jakością. Wręcz przeciwnie, obecnie dostępne są ubrania wykonane w sposób precyzyjny i z dobrej jakości materiałów, np. 100% bawełny. Doskonale nadają się do zastosowania w późniejszym znakowaniu przy pomocy różnorodnych metod.