> Misja-i-wizja

Produkcja odzieży – misja i wizja

Firma Elastic powstała z pasji do projektowania i tworzenia szeroko rozumianej konfekcji. W swojej działalności łączymy tradycję i nowoczesność. Produkcja odzieży realizowana jest w zgodzie z arkanami wielowiekowej sztuki krawieckiej. Jednocześnie szycie odzieży na zamówienie odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych tkanin i parku maszyn. Systematyczny rozwój naszego przedsiębiorstwa, które ma zaspokajać najwyższe potrzeby Klientów, to nasz główny cel. Dążymy do niego, realizując naszą misję i kierując się wizją przyszłości firmy.

Misja

Misją naszej firmy jest spełnienie jakościowych, czasowych i estetycznych wymagań Klientów, którym świadczymy usługi szycia w oparciu o profesjonalne projektowanie odzieży. Pomagają nam w tym wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Dokładamy starań, aby nasi Klienci osiągali pełną satysfakcję z wyników powierzonych nam zadań. Na każdym etapie realizowania zamówienia towarzyszy nam wyjątkowa dbałość o szczegóły. Dzięki temu świadczymy usługi krawieckie na najwyższym poziomie.

grafika013 - Misja i wizja

Wizja

Dążymy do tego, aby nasza spółka stała się jedną z najnowocześniejszych i najlepiej prosperujących firm konfekcyjnych w Polsce. Osiągnięcie takiej pozycji pozwoli nam jeszcze lepiej świadczyć usługi krawieckie i zarazem spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Zamierzamy to osiągnąć dzięki:

– inwestowaniu w ciągły rozwój i innowacje;

– zorientowaniu na satysfakcję naszych Klientów;

– ciągłemu doskonaleniu;

– bogatemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom.