Twoja marka

nasze doświedczenie

> > Praca

Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Pracownik biurowy

 Obowiązki:

  • prowadzenie stanów magazynowych dodatków i materiałów
  • utrzymywanie kontaktów z klientami
  • obsługa wysyłek wyrobów gotowych do klientów polskich i zagranicznych
  • prowadzenie strony internetowej oraz fanpage firmy
  • prace nad utrzymaniem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • język niemiecki – poziom komunikatywny
  • język angielski – poziom komunikatywny
  • mile widziana znajomość odzieżownictwa oraz doświadczenie w przemyśle odzieżowym

Co oferujemy:

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie na pełen etat (na początku okres próbny 3 miesiące)
  • szansę rozwoju w naszej firmie

Wynagrodzenie: 2.500 zł brutto (na początek)

Mogą być osoby niepełnosprawne.

Operator maszyn i programów odzieżowych

 Obowiązki:

  • obsługa programów komputerowych (programu do obsługi automatycznej krojowni, programu do obsługi lasera, programu do tworzenia układów kroju odzieży)
  • obsługa maszyny typu laser do wykrawania powtarzalnych wzorów
  • obsługa maszyny typu cutter do automatycznego rozkroju materiałów
  • obsługa hafciarni sterowanej komputerowo

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera (MS Office, CAD/CAM)
  • kreatywność

  • pracę z nowoczesnym oprogramowaniem oraz innowacyjnymi maszynami wykorzystywanymi w przemyśle odzieżowym

Wynagrodzenie: 2.400 zł brutto (na początek)

Szwaczka

 Do szycia odzieży głównie sportowej lekkiej, dzianin i tkanin. Oferujemy zatrudnienie na pełen etat.